Loading...
Domů2018-03-27T08:47:54+00:00

Nová inovativní řada hliníkových rámů CLARK Larson-Juhl

CLARK by Larson-Juhl

Jako leadr ve výrobě a distribuci lišt s radostí oznamujeme, že jsme naši nabídku rozšířili o novou inovativní řadu hliníkových lišt CLARK Larson-Juhl.

Hliník našel uplatnění v řadě vyspělých průmyslových odvětví. Je vyhledáván zejména pro svoji lehkost, houževnatost a konstrukční přesnost. Tyto vlastnost dávají výborné předpoklady také pro použití při rámování obrazů.

Díky vysoké tuhosti i při slabé tloušťce stěny profilu lze docílit jednoduchého a elegantního zpracování. Můžete tak dosáhnout velkých velikostí rámů i s relativně malými profily.

Navrhli jsme tuto krásnou kolekci profilů a barev od základu, zkombinovali jsme nejprodávanější tvary a dokončení s nejmodernějšími povrchovými technologiemi, které nenajdete nikde jinde.

Ve spolupráci s mateřskou firmou Larson-Juhl jsou všechny profily vyráběny západoevropskými výrobci od začátku až po dokončení.
Řídíme výrobní proces od surového hliníku až po konečnou úpravu a balení – což znamená, že můžeme zajistit nejvyšší standardy kvality.

Představujeme řadu CLARK Larson-Juhl.

• Všechny produkty jsou místně skladovány a dodávány skupinou Larson-Juhl.
• Nakupte v metráži, po kartonech, v chopu či spojeném rámu.
• Prvotřídní kvalita Larson-Juhl.
• Moderní a inovativní dokončení.
• Skvělé ceny

Eloxované & drásané – elegantní jednoduchý drásaný povrch nebo výrazná textura křížového drásání dodávají dokončení skutečnou hloubku. Drásané profily mají elegantní a nadčasový vzhled.

Dýhované – vysoká kvalita masivních dřevěných dýh je docílena komplexním procesem kombinujícím rychlost, tlak a teplo. Dýhy jsou naneseny a poté zbroušeny tak, aby povrh zůstal hladký a jednotný. Protože je dýha dřevěná, může být dále broušena nebo dokončena do jakékoliv finálního vzhledu.

Lakované – tento inovativní povrch není pouze jemně texturovaný, ale je i velmi odolný. Využili jsme nejnovější technologie v oblasti dokončování s cílem dosáhnout široké škály barev.

ECO – s ohledem na rozpočet nabízíme ECO dokončení u profilů 411 a 415 ve stříbrném a černém provedení.

Můžeme flexibilně podpořit Vaše projekty díky našemu jedinečnému výrobnímu procesu. Pokud potřebujete konkrétní barvu nebo tvar, rádi to s vámi zkonzultujeme. Můžeme Vám nabídnout výrobky na zakázku v poměrně malých sériích a rychlé doručení.